SILVER OCH METALL / Koppar, Mässing & Tenn / Parti 11288466
nr 1128 8466
Parti
9 delar, tenn, bestående av bla: ljusstakar, skål
Kondition: bucklor, skador, lagningar
måndag 11 september 2017
kl 18:43:00
Tenn
Metalliskt grundämne; Sn. Förekommer främst i mineralet kasseteri; tennsten.
Firma Svenskt Tenn
Parti
nr 1128 8466
Parti
måndag 11 september 2017 |
Tenn
Firma Svenskt Tenn
Firma Svenskt Tenn